Tel : 0 434 829 13 32     Gsm : 0 533 583 91 79

Auto Kale’nin sunduğu oto ekspertiz hizmetlerinden alıcılar kadar otomobil satıcıları da faydalanabilir. Sattığınız aracın ne gibi eksiklikleri ve hasarları olduğuna dair net bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapılan ölçümler ve kontroller sonucunda, fiyat belirlemesini de daha doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 2. el otomobil piyasasında etik bir satış gerçekleştirmek, fark yaratmanızı sağlayabilir.

Alışverişlerle ilgili en büyük şikayetler, değerinden yüksek fiyatlara satılan araçlarda yaşanan sorunlardan kaynaklanmaktadır. 2. el otomobiller, oto ekspertiz kontrolünden geçmeden satın alınmamalıdır. Acil ihtiyaçlar ya da piyasa hakkında az bilgiye sahip olmak, mağduriyete neden olabilmektedir. Arabaların kusurlarını saklamakta uzmanlaşan satıcılar, müşterileri yanıltmaya devam etmektedir. Oto ekspertiz hizmetleri sayesinde, otomobiller hakkında gerçek bilgiler ve gerçek fiyat elde edilebilmektedir.

Otomobil Kontrollerinde Doğru Firma

Beğendiğiniz otomobillerden birine sahip olmak için bütçeniz yeterli değilse, 2. el seçenekleri de gözden geçirebilirsiniz. 2. el araçlar da, çok hasar almamış ve çok kullanılmamış oldukları takdirde uzun süre yüksek performans sergileyebilir. Oto ekspertiz hizmeti sayesinde, 2. el araçların kontrolü yapılabilmektedir. Satıcıların otomobiller hakkında verdikleri bilgilere ek olarak, ekspertiz görüşleri de dikkate alınarak doğru bir alışveriş gerçekleştirilebilir.

Auto Kale, otomotiv sektöründe 1994’den beri hizmet vermektedir. Bu süreç içerisinde çok fazla tecrübe edinmiş olması, hizmet kalitesinin artmasını sağlamıştır. Profesyonel bir şekilde çalışan firma, hizmetlerinde tarafsızlığa ve dürüstlüğe çok önem vermektedir. Kaporta boyasından frenlere kadar kontrol edilen otomobiller, müşterilerin doğru otomobili seçmesinde yardımcı olmaktadır. Oto ekspertiz hizmeti almadan, 2. el otomotiv alışverişlerinde bulunmak tavsiye edilmemektedir.